8174
3294
616025
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
 
   

كامپيوتر

آموزش

املاك

اتومبيل

لوازم

خدمات

بازار كار

صنعت

ارتباطات

هنر

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

   

فروش استاتیک میکسر و دینامیک میکسر

فروش استاتیک میکسر و دینامیک میکسر
فروش استاتیک میکسر و دینامیک میکسر
فروش استاتیک میکسر و دینامیک میکسر
تعداد بازدید
543668 دفعه
تعداد کلیک
736 دفعه
تاریخ انقضاء
سه شنبه, 08 ارديبهشت 1394
تاریخ ثبت
یکشنبه, 09 فروردين 1394
تلفن
تلفن : 22651252 فکس : 22651253
آدرس
ایران - تهران -تهران-خیابان جردن - خیابان سایه -پلاک 3 - واحد 5C
گروه : صنعت
زیر گروه : ماشين سازي
شرکت پاکزیست مدرن
اولین و بزرگترین تولید کننده میکسرهای دینامیک و استاتیک در ایران
در تمام صنایعی که با مواد مختلف سروکار دارند ، یکی از مهمترین عملیاتی که در برخی از فرآیند ها باید بر روی مواد صورت پذیرد ، عمل اختلاط می¬باشد . بطور کلی MIX یا اختلاط یعنی به حرکت درآوردن مواد اولیه به نحوی که ناهمگنی آن در یک فضای مشخص کاهش یابد . با شناخت صنایعی که نیازمند اختلاط هستند می¬توان به اهمیت و لزوم کاربرد میکسرها واقف شد . برخی از این صنایع عبارتند از :
{ صنعت تصفیه آب و فاضلاب، صنایع پزشکی و داروسازی، صنایع کشاورزی، صنایع شیمیایی و پتروشیمی، صنایع بیوتکنولوژی فرآیند پلیمر، صنایع رنگ و پرداخت اتومبیل، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی، صنایع مخمر سازی و کاغذ، صنایع استخراج مواد معدنی، صنایع ساختمانی و عمرانی }
بطور کلی میکسرها به دو گروه دینامیک و استاتیک تقسیم می شوند :
استفاده از میکسرهای دینامیکی در وسل ها می تواند برای فرآیند های پیوسته ، ناپیوسته و پیوسته بازخورد ، مورد استفاده قرار گیرد . در این فرآیندها یک اختلاط خوب دارای اهمیت بسزایی می باشد ، چرا که باعث کاهش هزینه سرمایه گذاری و راهبری ، افزایش بازده پروسه و در نهایت باعث افزایش سود دهی می گردد .
استفاده از میکسرهای میکسرهای استاتیک در بسیاری صنایع ، اختلاط در وسل ها و مخازن انجام می¬گیرد . با این وجود برخی از اختلاط¬ها می تواند در لوله ها صورت پذیرد . به عبارت دیگر می توان در شرایط خاص ، لوله ها را به وسل ها تبدیل نمود . در بسیاری از کاربردها ، خطوط لوله (مخصوصاً در شرایطی که به استاتیک میکسر مجهز شده باشد) مکان بسیار خوب و اقتصادی برای انجام فرآیند¬های شیمیایی خواهد بود . این مورد مخصوصاً زمانی که اختلاط سریع و پرهیز از ماند مدنظر باشد حائز اهمیت است . برای مثال پلیمرهای مذاب با گذشت زمان چنین حالتی دارند.
جنس اجزای اصلی :
جنس فانوسی : آلمینیوم یا SS304
جنس شفت : SS304 یا SS316L
جنس پروانه : SS304 یا SS316L


آدرس : تهران-خیابان جردن - خیابان سایه -پلاک 3 - واحد 5C
تلفن : 22651252 فکس : 22651253
www.pmiec.com

تاریخ انتقضای این آگهی گذشته و فرم ارتباط با کاربر غیر فعال می باشد
 

اراده دهنده هاست